Of het nu gaat om tijdelijk gebruik of het vervangen van huidige voertuigen, bij Autoverhuur de Mulder kunt u altijd in de buurt van Eindhoven een 9 persoons bus huren voor al uw noodsituaties! Wij hechten veel waarde aan vertrouwen en kwaliteit en zullen u dan ook zeker niet teleurstellen met een oude wagen of een langzame service. Wanneer u bij ons een 9-persoons bus komt huren, betaalt u vooraf een borg om later eventuele schade of benzine van te betalen. Uw eigen risico bedraagt € 1500,- per schadegeval en afkoop van eigen risico is mogelijk tot € 500 per schadegeval.
9-persoons bus huren bij Autoverhuur de Mulder
Prijzen busje huren in Eindhoven
Uiteraard hanteren wij ook verhuur voorwaarden. Het verhuren van een personenbus is bij Autoverhuur de Mulder in Venlo ontzettend snel gedaan. Neem de tijd om de verhuurovereenkomst door te lezen voordat u een auto komt huren. Voor vragen over de prijzen en termijnen kunt u ook altijd even bellen naar 0478 512 365.
Toch op zoek naar iets anders?
Voorwaarden busje huren in de buurt van Eindhoven
Een 9-persoons bus is bij Autoverhuur de Mulder al te huren vanaf € 59,- Excl. BTW per dag. Hierbij rijdt u tot 100 km vrij en maakt u gratis gebruik van autoaccessoires en winterbanden in de wintermaanden. Meer weten? Bel dan even naar 0478 512 365.
ANWB service
Wanneer u een auto huurt bij Autoverhuur de Mulder bent u altijd verzekerd van een uitstekende kwaliteit en een nette en compleet uitgeruste auto. Daarnaast kunt u altijd gebruik maken van de 24-uurs ANWB service in heel Europa en de gratis accessoires voor huurauto’s. Neem de tijd om de verhuurovereenkomst door te lezen voordat u een auto komt huren. Voor vragen over de prijzen en termijnen kunt u ook altijd even bellen naar 0478 512 365.
Autoverhuurder de Mulder
Een weekend met het gezin weg, verhuizen, tijdelijk uw capaciteit uitbreiden of vervangend vervoer verzorgen. Allemaal redenen om voor het huren van een vervoersmiddel te kiezen. Bij Autoverhuur de Mulder helpen wij u graag bij het vinden van het juiste vervoer voor iedere gelegenheid. Wij beschikken op ons wagenpark over onder andere bedrijfswagens, aanhangers, personenauto’s en rolstoelbusjes die wij graag aan u zouden willen verhuren. Omdat wij flexibiliteit zo hoog in het vaandel hebben staan, zorgen wij ervoor dat de gehuurde auto altijd op de juiste plaats op het juiste moment staat. Wat de gelegenheid ook mag zijn, bij Autoverhuur de Mulder bent u altijd aan het juiste adres.